Image Alt

Konaklama

KITEXTREMEAPART

Dünyanın en iyi kitesurf spotları arasında gösterilen, Akyaka /Gökova plajının tam kalbinde muhteşem bir tatil icin hersey hazır. Her arzuyu karşılayan konumu ve olanaklarıyla, keyifli yaşam amacıyla özenle tasarlanmış birkaç gün tatiliniz tadini çıkarın.. Kişiye özel kasalar, mini bar ve klimalı odalar, saç kurutma makineli ve duşa kabinli banyolar yirmi dört saat sıcak suyu ile konforunuzu sağlıyor. Akyakanin kalbinde karafil sokakta hem kitenin hem akyakanin taidni cikartin.

HAMLE HOTEL

STANDART

Gökova yöresinin geniş çam ormanları arasındaki Hamle Hotel, yine yöreye has okaliptüs ağaçlarının gölgelediği eşsiz güzelliklere sahip bir noktada bulunuyor.
Dalaman Havalimanı'na 35 dakika, Marmaris'e 25 dakika, Muğla'ya 20 dakika mesafedeki Hamle Hotel'den yürüyerek denize ulaşmak sadece 3 dakikanızı alıyor.

Tek kişilik ve iki kişilik odalarının yanında, süit odaları ile dinlenmenize önem veren Hamle Hotel’in tüm odalarında wireless, yerel ve ulusal kanallar ile birçok uluslararası kanal içeren merkezi TV ve haberleşme sistemleri bulunuyor.

 

Kişiye özel kasalar, mini bar ve klimalı odalar, saç kurutma makineli ve duşa kabinli banyolar yirmi dört saat sıcak suyu ile konforunuzu sağlıyor.

EKONOMİK

Akyaka’nın kalbinde her yere yürüme mesafesinde hem Akyaka’nin tadını çıkarın hem de aileniz ve sevdikleriniz ile tatiliniz keyfini yaşayın.

REZERVASYON

İletişim ekibimiz en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  OKULUMUZ

  Başlangıç seviyesinden ileri düzeyde yarış tekniklerine kadar bir çok seviyeden oluşan eğitim teknikleri...

  KİRALAMA

  Sı̇zı̇n ı̇çı̇n en güvenlı̇ ve konforlu markaları bı̇r araya getı̇rdı̇k! F-One ve boardları güvenlik ve konforunuz içinde Manera...

  TAKIMIMIZ

  Türkı̇ye'nin en köklü, tecrübeli ve eğlenceli takımı ı̇le tanışın...

  KURSLARIMIZ

  Boarda çıkma ve sonrası uçurtma sörfü eğitim programımızı ekipman dahil, hariç veya kurs sonrasında ekstra 2 gün tam...
  Open chat